Czytaj koniecznie

Magiczne Lustro – doskonała atrakcja na każdą uroczystość

Jeśli szukasz interesującej atrakcji, która idealnie nadaje się na każdą okazję, taką jak chociażby wesele czy chrzest to z pewnością zainteresuje Cię fotolustro. To wyjątkowe urządzenie, które złożone jest z dużego dotykowego ekranu otoczonego różnobarwnymi światłami, umożliwiające robienie fotografii typu selfie. Wbudowane animacje oraz szablony sprawiają, że doskonała zabawa z wykorzystaniem magicznego lustra praktycznie nie ma końca. Zazwyczaj ma własną drukarkę, dzięki której wykonane zdjęcia można wydrukować na miejscu, a dodatkowo pamięć wewnętrzna urządzenia pozwala na zapisanie ich na przykład na pamięci USB.

ZOBACZ KONIECZNIE: Fotolustro Śląsk

Osoby oferujące usługi z wykorzystaniem magicznego lustra przeważnie zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią zabawnych dodatków co sprawia, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Z naszych doświadczeń wynika, że korzystając z fotolustra doskonale bawią się zarówno młodzi, jak i starsi uczestnicy przyjęcia. Poza imprezami rodzinnymi magiczne lustro perfekcyjnie sprawdza się na imprezach firmowych, w przedszkolach czy na salach zabaw. Jesteśmy przekonani, że Wasi Goście jeszcze długo będą wspominali zabawę przy fotolustrze.

W ofercie firmy Weselne Atrakcje znajdą Państwo magiczne lustro w niespotykanie korzystnej cenie, a dodatkowo atrakcje takie jak chociażby wytwornicę ciężkiego dymu, urządzenie do wytwarzania baniek mydlanych oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. Doświadczony personel zapewnia pomoc przy obsłudze, dzięki czemu z możliwości jakie daje fotolustro będzie mógł bez problemów skorzystać każdy Gość.

<   Wstecz Dalej   >